STŘEDNÍ ŠKOLA V ANGLII

STUDUJTE NA ŠKOLE SVÝCH SNŮ

Střední škola v Anglii je místem, kde získáte nejen perfektní angličtinu. Studium na ní Vás navíc vybaví dovednostmi práce ve vysokoškolském stylu. Učitel teorie pomůže s osvojením každého předmětu. Jak aplikovat teorii na reálný svět, vysvětlí praktický tutor. Díky tomu snadno odhalíte, jaký obor Vás přitahuje nejvíce. Už v průběhu studia se tak budete moci orientovat na přijetí na univerzitu.

Maturita z anglické střední školy

Absolvování britské střední školy je pro zahraniční univerzity samo o sobě znakem toho, že zvládáte angličtinu na požadované úrovni – a navíc, že jste schopni studovat požadovaným způsobem. Pak už jen záleží na tom, jak na jednu stranu obtížný, na stranu druhou uplatitelný studijní program si zvolíte.

 Na nic nečekejte a sjednejte si nezávaznou schůzku

A-levels (britská maturita)

A-levels je britský ekvivalent české maturity s několika nezanedbatelnými výhodami:

 • je uznávaný zahraničními univerzitami;
 • studium je dvouleté – první rok uzavírají AS zkoušky, druhý A2 zkoušky;
 • pokud Vám jde jen o angličtinu, dá se studovat i jeden rok;
 • studujete jen tři maturitní předměty;
 • studujete takovou kombinaci předmětů, která Vám vyhovuje – pokud hledáte místo, kde se dá skloubit např. biologie s 3D designem, cestovním ruchem a angličtinou, pak je to anglická střední škola.
Další benefity středoškolského pobytu v Anglii
Absolvování středoškolského vzdělání v Anglii toho nabízí víc, než jen studium samé:

 • blízký kontakt s rodilými Angličany
 • obeznámení se nejen s prostředím, ale i s každodenním životem v Británii
 • získání spousty kamarádů z celého světa
 • volný čas věnovaný kultuře, kamarádům či sportu (klidně i na úrovni profesionální přípravy)
 • a samozřejmě perfektní angličtinu

Navíc tím získáte podstatné plus v očích zaměstnavatelů, kteří ocení nejen angličtinu, ale i schopnost samostatné práce a fungování v cizím prostředí.

Přílet a ubytování

Na letišti Vás vyzvedne náš koordinátor. Ukáže Vám město, školu, místo bydliště. Navíc bude vždy na blízku pro případ řešení jakékoliv situace.

Jsi-li starší 18 let, můžeš volit rezidenční ubytování, jinak bydlíš u hostitelské rodiny. Ovšem hostitelské rodiny často volí i starší, neboť kontakt s blízkým britským prostředím je nedocenitelný. Domácí Ti ukážou město, seznámí Tě s prostředím a s každodenním životem v Anglii. Navíc se téměř staneš členem rodiny, takže i trávení volného času bude záležet spíše na dohodě, než na pevně daných pravidlech, jako je tomu ve školních rezidencích. A v neposlední řadě – je to levnější.

Sport na střední škole v Anglii
Věci na sport si vezměte určitě s sebou. Každá škola nabízí širokou škálu sportovních aktivit. Jsou na výběr jak sporty kolektivní, tak sporty individuální. Bude-li Váš požadavek nad rámec školní nabídky, či vyžadujete profesionální přípravu, vyjdeme Vám vstříc a zajistíme vše potřebné.
Jakou investici vyžaduje vzdělání v Anglii?
Zakládáme si na tom, že jsou naše ceny nízké. Ovšem z jediného důvodu: vyškrtli jsme prostředníky. Jsme přímými partnery jak cílových škol, tak hostitelských rodin – vše zajišťuje náš člověk – koordinátor přímo na místě. Díky tomu jsou naše ceny až o 30 % nižší než obvyklé a ceny programů začínají už od 24.990,- korun měsíčně.
Půjčka na studium v Anglii
Půjčka na studium v Anglii od Komerční banky Studium na střední škole v Anglii nemusíte platit ze svého. S British Studies snadno získáte půjčku na studia od Komerční banky. A to s těmito parametry:

 • úvěr 30 000 – 2 500 000 Kč

 • max. splatnost 6 let

 • úroková sazba 6,9 % p. a., RPSN 7,1 %

Úvěr lze vyřídit na pobočce do 30 minut – či třeba jen předjednat a vyřídit online z pohodlí domova. Navíc předčasné splácení úvěru je zcela bez sankcí.

Co získáte spolehnutím se na British Studies?

Servis expertů na Anglii

kteří se věnují hlavně středoškolským pobytům v Anglii

i

Individuální přístup

ročně vypravíme jen tolik studentů, kolika můžeme poskytnout úplnou pomoc s přijetím a neustálou podporu při pobytu

Výbornou cenu

nezprostředkováváme služby jiných, spolupracujeme přímo s cílovými školami a konkrétními hostitelskými rodinami. Jinými slovy: ušetříme vám až 30% bežných nákladů

Co je potřeba pro studium v Anglii?

 • středně pokročilá znalost angličtiny
 • vysvědčení z 8. a 9. třídy základní školy
 • motivační dopis v angličtině
 • kopie pasu

Jak se přihlásit?

British Studies udělá naprostou většinu práce za Vás. Stačí nám poslat své údaje, vysvědčení a kopii pasu. Pozveme Vás včetně rodičů na interview, pomůžeme vybrat město, školu a ubytování. Za Vás vyřídíme proces přihlášení a komunikaci se školou, domluvíme telefonické interview apod. A kompletně obstaráme ubytování, takže nic nebudete muset řešit sami.

DOMLUVTE SI S NÁMI SCHŮZKU