Sprachcaffe Summer Brighton

Škola Sprachcaffe v Brightonu je postavena ve viktoriánském stylu a situovaná v blízkosti pláže. Je ohodnocena akreditací British Council a tak její kvalita je zárukou pro všechny budoucí studenty. Léto má být ale hlavně o zábavě! Proto Vám ke kurzům angličtiny nabídneme aktivity a exkurze vytvořené kreativními animátory. Tyto aktivity zahrnují odpolední a večerní program i celodenní víkendové výlety. Poznáte tak všechny známé i méně známé atrakce, které Brighton skýtá. Těšit se můžete ale také na výlety do metropolitního Londýna či historických měst Canterbury a Cambridge. Kromě sportovních her se můžete těšit i na společenské vyžití. Večery strávíte utužováním nových přátelství a poznáváním nových lidí a kultur prostřednictvím mnoha inter- aktivních her a dalších aktivit. A to všechno v angličtině! Na škole je možné studovat i bez aktivit v kurzu General nebo Intensive English

Jazyková výuka školy Sprachcaffe Summer Brighton

Jednotlivé třídy pojímají max. 15 studentů. Lekcí je 20 týdně po 45 minutách. Zařazení do skupin dle jazykové úrovně probíhá první den na základě testu.

Kvalitu kurzů zajišťují špičkový lektoři. Při výuce využívají moderní vybavení jazykových učeben a interaktivní přístup, který mnohdy mění výuku spíše ve hru jednotlivých týmů. Kurzy se věnují obecně všem sférám jazyka.

Výuku doplňuje celá škála mimoškolních aktivit, při kterých se vzájemně lépe poznáte s vrstevníky ze všech koutů světa a navštívíte řadu lákavých míst v Londýně, Canterbury či Cambridge.

Léto v Brightonu Vás obohatí reálně používanou angličtinou a zážitky na celý život.

Ubytování v Brightonu

Bezstarostné ubytování znamená bezstarostný pobyt

Studentská rezidence

Studentská rezidence je správnou volbou, pokud toužíte po větší míře nezávislosti, mnohdy i větším soukromí a stálém kontaktu s vrstevníky ze všech koutů světa. Nikdy se v ní nebudete nudit. Disponuje společenskými místnostmi, volnočasovou výbavou (stolní fotbálek, TV), samozřejmostí je Wi-Fi. Zvyknete si na život běžný na vysokoškolských kolejích. Navíc budete mít blízko do školy a k tomu Vám ještě uklidí pokoj a vymění povlečení.

Vybavení rezidence:

  • jednolůžkové pokoje s velkým pracovním stolem
  • společenské místnosti, kuchyňka, volnočasové vybavení
  • Wi-Fi, TV, prádelna přímo v budově

Hostitelská rodina

Ubytování v hostitelské rodině skýtá příležitost ke každodennímu kontaktu s rodilými Brity. Díky čemuž si zažijete nejen reálnou komunikaci v angličtině, ale také poznáte jejich pohled na svět a důkladně se obeznámíte s lokalitou. Navíc se stanete téměř členy rodiny, takže i trávení volného času bude záležet spíše na domluvě než na pevně daných hodinách ubytovacího řádu studentských rezidencí.

Ubytovává se typicky na jedno či dvoulůžkových pokojích. Rodina běžně zajišťuje snídaně a večeře. A pobyt u ní vychází levněji, zvlášť když hostí více studentů. Přičemž v jedné rodině nikdy nejsou ubytováni dva studenti hovořící stejným jazykem. Samozřejmě i v případě ubytování u hostitelské rodiny dbáme na Váš maximální komfort, proto vybíráme pouze z certifikovaných a ověřených rodin.

Brighton

Brighton je krásné, přímořské město na jihu Anglie. Patří k nejteplejším místům Velké Británie. Je obklopen překrásnou přírodou a četnými plážemi.

V Brightonu si užijete pikniky v parku, grilování na pláži, posezení v kavárnách, barech či klubech. Navštívit můžete rozličné galerie, divadla a kina. Neměli byste si nechat ujít podívanou na královský palác Royal Pavilion, korzování po molu Brighton Pier, návštěvu mořského centra Sea Life.

Ani sportovci se v Brightonu nemusí nudit. Najdou zde třeba golfová hřiště, perfektní místa na potápění i jízdu na skútrech. A příznivci hvězdného fotbalu mohou zajít na zápasy Brighton & Hove Albion FC, které hraje Premier League.

Často kladené dotazy

1. Pro jakou jazykovou úroveň jsou kurzy určené?

Kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Rozřazení proběhne na základě testu absolvovaného buď až ve škole, nebo už dopředu online.

2. Jaké jsou požadavky na vstupní test?

Záleží kurz od kurzu. Někde stačí Váš požadavek na úroveň, někde je třeba absolvovat vstupní test.

3. Je možno vybrat jakýkoliv termín?

V podstatě ano. Jen je třeba počítat s příjezdem den až dva před zahájením kurzů, které začínají v pondělí. Dále s minimální dobou trvání kurzu (1 – 2 týdny). A s tím, že kurzy letních škol probíhají jen po dobu letních prázdnin.

4. Jak vypadá stravování?

Stravování typicky zajišťujeme. Můžete si zvolit ubytování se snídaní, s polopenzí i s plnou penzí.

5. Jak se dostanu z letiště na místo?

Na přání pro Vás zajistíme transfer z letiště či z nádraží až na místo ubytování. Případně Vám poradíme s dopravou vlakem či autobusem.

6. Dají se k angličtině studovat i další předměty?

Ano, škola nabízí celou škálu doplňkových předmětů, které Vám nejen pomohou zlepšit se v požadované oblasti, ale také umožní reálně komunikovat v angličtině.

7. Je v ceně ubytování?

Ano, uváděná cena už zahrnuje ubytování v hostitelské rodině, v jednolůžkovém pokoji a s polopenzí.

8. Je v ceně i pojištění, letenka a transfer?

Nikoliv. Jejich ceny se totiž neustále mění. Nicméně si je můžete u nás objednat, my je za Vás vyřídíme a dodáme spolu s vybraným kurzem.

  • Kurzy vždy začínají v neděli a končí v sobotu následujícího týdne.
  • Zvolte počet týdnů:
  • Cena: 0,00 Kč