Jazykový pobyt Embassy Londýn

S Embassy English získáte vysoce ceněné vzdělání v celé řadě různě pojatých kurzů. Pobočka Embassy London Central se navíc nachází přímo v srdci Londýna, a tak se velmi snadno dostanete k nejproslulejším atrakcím britské metropole. Kurzy navíc doprovází bohatý mimoškolní program, díky němuž budete mít vždy o zábavu postaráno.

Jazykové kurzy Embassy Londýn

Embassy London nabízí vysoký standard vzdělávání, daný nejen profesionalitou učitelů, ale i know-how a zázemím instituce Embassy English. Lekce doprovází bohatý mimoškolní program. Zaměření těchto lekcí lze zvolit buď obecné, nebo konkrétně orientované na specifické oblasti typu Business English či příprava na zkoušky CAE, FCE a IELTS.

Výhody jazykových kurzů Embassy Londýn

 • vysoce kvalifikovaný přístup kvalitních lektorů doplněný pravidelnými testy, učebními přehledy a e-portfoliem
 • komplexní pojetí výuky cílící poslech, čtení, psaní i mluvení
 • interaktivní přístup zahrnující hry, internet, televizi
 • certifikát prestižního kurzu dokládající jazykovou úroveň

Typy kurzů v Embassy Londýn

 • Obecná angličtina – 20 lekcí týdně
 • Intenzivní angličtina – týdně 20 lekcí + 8 volitelných. Ty jsou profilované na zdokonalení konverzačních dovedností, gramatiky, akademických dovedností, slovní zásoby, obchodní komunikace či věnované přípravě na zkoušky CAE, FCE, IELTS
 • Příprava na zkoušky CAE, FCE, IELTS
 • Obchodní angličtina (Business English)

 

 

Ubytování v Londýně

Bezstarostné ubytování znamená bezstarostný pobyt

Studentská rezidence

Studentská rezidence je správnou volbou, pokud toužíte po větší míře nezávislosti, mnohdy i větším soukromí a stálém kontaktu s vrstevníky ze všech koutů světa. Nikdy se v ní nebudete nudit. Disponuje společenskými místnostmi, volnočasovou výbavou (stolní fotbálek, TV), samozřejmostí je Wi-Fi. Zvyknete si na život běžný na vysokoškolských kolejích. Navíc budete mít blízko do školy a k tomu Vám ještě uklidí pokoj a vymění povlečení.

Vybavení rezidence:

 • jednolůžkové pokoje s velkým pracovním stolem
 • společenské místnosti, kuchyňka, volnočasové vybavení
 • Wi-Fi, TV, prádelna přímo v budově

Hostitelská rodina

Ubytování v hostitelské rodině skýtá příležitost ke každodennímu kontaktu s rodilými Brity. Díky čemuž si zažijete nejen reálnou komunikaci v angličtině, ale také poznáte jejich pohled na svět a důkladně se obeznámíte s lokalitou. Navíc se stanete téměř členy rodiny, takže i trávení volného času bude záležet spíše na domluvě než na pevně daných hodinách ubytovacího řádu studentských rezidencí.

Ubytovává se typicky na jedno či dvoulůžkových pokojích. Rodina běžně zajišťuje snídaně a večeře. A pobyt u ní vychází levněji, zvlášť když hostí více studentů. Přičemž v jedné rodině nikdy nejsou ubytováni dva studenti hovořící stejným jazykem. Samozřejmě i v případě ubytování u hostitelské rodiny dbáme na Váš maximální komfort, proto vybíráme pouze z certifikovaných a ověřených rodin.

Londýn

Pobočka Embassy London Central se nachází v samotném centru Londýna. Nejen díky tomu, ale i díky bohatému mimoškolnímu programu budete mít spoustu příležitostí poznat všechny atrakce a památky anglické metropole.

 

Z nesčetných památek by Vám neměl uniknout Big Ben, Tower Bridge, Tower, Buckinghamský palác, vyhlídkové kolo London Eye, rušný Hyde Park či třeba Piccadilly Circus. Krom toho na Vás čeká neuvěřitelné množství galerií, muzeí, parků, vyhlídek – ale i obchodů, kavárniček, barů a klubů.

Pestrá směsice obyvatel Londýna i osazenstva místních škol Vám umožní se seznámit s rozličnou mentalitou různých kultur. Jediné, co Vám v Londýně bude scházet, je čas, abyste navštívili, poznali a nechali se unést vším, co se nabízí.

Často kladené dotazy

1. Pro jakou jazykovou úroveň jsou kurzy určené?

Kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Rozřazení proběhne na základě testu absolvovaného buď až ve škole, nebo už dopředu online.

2. Jaké jsou požadavky na vstupní test?

Záleží kurz od kurzu. Někde stačí Váš požadavek na úroveň, někde je třeba absolvovat vstupní test.

3. Je možno vybrat jakýkoliv termín?

V podstatě ano. Jen je třeba počítat s příjezdem den až dva před zahájením kurzů, které začínají v pondělí. Dále s minimální dobou trvání kurzu (1 – 2 týdny). A s tím, že kurzy letních škol probíhají jen po dobu letních prázdnin.

4. Jak vypadá stravování?

Stravování typicky zajišťujeme. Můžete si zvolit ubytování se snídaní, s polopenzí i s plnou penzí.

5. Jak se dostanu z letiště na místo?

Na přání pro Vás zajistíme transfer z letiště či z nádraží až na místo ubytování. Případně Vám poradíme s dopravou vlakem či autobusem.

6. Dají se k angličtině studovat i další předměty?

Ano, škola nabízí celou škálu doplňkových předmětů, které Vám nejen pomohou zlepšit se v požadované oblasti, ale také umožní reálně komunikovat v angličtině.

7. Je v ceně ubytování?

Ano, uváděná cena už zahrnuje ubytování v hostitelské rodině, v jednolůžkovém pokoji a s polopenzí.

8. Je v ceně i pojištění, letenka a transfer?

Nikoliv. Jejich ceny se totiž neustále mění. Nicméně si je můžete u nás objednat, my je za Vás vyřídíme a dodáme spolu s vybraným kurzem.

Nezávazná kalkulace:

 • Kurzy vždy začínají v neděli a končí v sobotu následujícího týdne po celž rok.
 • Zvolte počet týdnů:
 • Cena: 0,00 Kč