Jazykový pobyt Embassy Cambridge

Cambridge je nejen centrem kultury a vzdělávání, ale také sídlem renomované instituce Embassy. Díky Embassy Cambridge získáte vysoce kvalitní vzdělání v angličtině, ať už pojaté obecně či specificky zaměřené. Můžete si taky sami zvolit, jakou sféru jazyka chcete nejvíce procvičit, či si nechat pomoci s přípravou na zkoušky CAE, FCE a IELTS.

Jazykové kurzy Embassy Cambridge

Embassy Cambridge skýtá příležitost studovat mnoho jazykových kurzů. Od specificky pojatých Business English a příprav na zkoušky CAE, FCE, IELTS přes částečně přizpůsobitelnou Intenzivní angličtinu až po Obecnou angličtinu, určenou ke zlepšení všech oblastí studovaného jazyka.

Výhody jazykových kurzů Embassy Cambridge

 • orientace na veškeré sféry jazyka (poslech, čtení, psaní i mluvení)
 • vysoce sofistikovaný přístup kvalifikovaných lektorů
 • učební přehledy, pravidelné testy, e-portfolio
 • interaktivní pojetí výuky včetně her, internetu a náslechu televize
 • rozvoj oblasti podle vlastního přání (u kurzu Intenzivní angličtina)
 • certifikát prestižního jazykového kurzu

Typy kurzů v Embassy Cambridge

 • Obecná angličtina – 20 lekcí týdně
 • Intenzivní angličtina – týdně 20 lekcí + 8 volitelných lekcí specializovaných na konverzační dovednosti, slovní zásobu, gramatiku, akademické dovednosti, obchodní komunikaci či věnovaných přípravě na zkoušky CAE, FCE, IELTS
 • Příprava na zkoušky CAE, FCE, IELTS
 • Obchodní angličtina (Business English)

Ubytování v Cambridge

Bezstarostné ubytování znamená bezstarostný pobyt

Studentská rezidence

Studentská rezidence je správnou volbou, pokud toužíte po větší míře nezávislosti, mnohdy i větším soukromí a stálém kontaktu s vrstevníky ze všech koutů světa. Nikdy se v ní nebudete nudit. Disponuje společenskými místnostmi, volnočasovou výbavou (stolní fotbálek, TV), samozřejmostí je Wi-Fi. Zvyknete si na život běžný na vysokoškolských kolejích. Navíc budete mít blízko do školy a k tomu Vám ještě uklidí pokoj a vymění povlečení.

Vybavení rezidence:

 • jednolůžkové pokoje s velkým pracovním stolem
 • společenské místnosti, kuchyňka, volnočasové vybavení
 • Wi-Fi, TV, prádelna přímo v budově

Hostitelská rodina

Ubytování v hostitelské rodině skýtá příležitost ke každodennímu kontaktu s rodilými Brity. Díky čemuž si zažijete nejen reálnou komunikaci v angličtině, ale také poznáte jejich pohled na svět a důkladně se obeznámíte s lokalitou. Navíc se stanete téměř členy rodiny, takže i trávení volného času bude záležet spíše na domluvě než na pevně daných hodinách ubytovacího řádu studentských rezidencí.

Ubytovává se typicky na jedno či dvoulůžkových pokojích. Rodina běžně zajišťuje snídaně a večeře. A pobyt u ní vychází levněji, zvlášť když hostí více studentů. Přičemž v jedné rodině nikdy nejsou ubytováni dva studenti hovořící stejným jazykem. Samozřejmě i v případě ubytování u hostitelské rodiny dbáme na Váš maximální komfort, proto vybíráme pouze z certifikovaných a ověřených rodin.

Cambridge

Cambridge je proslulé univerzitní město, tradice jehož vzdělávání sahá téměř tisíc let zpět. Více než čtvrtinu obyvatel představují studenti ze všech zemí světa, kteří zde hledají vzdělání, jakého se dostalo Newtonovi, Darwinovi či Stephenu Hawkingovi. Nachází se zde celkem sto čtrnáct knihoven se třiceti milióny knih – mezi nimi i rukopis Medvídka Pú v Trinity College.

Zlákat se můžete nechat k návštěvě Matematického mostu, který byl prý původně postaven bez kousku železa, Fitzwilliam Museum či k projížďkám po řece Cam. Na kole lze vyrazit všude po městě a poznat tak jeho architektonické krásy. A dlouhou chvíli Vám ukrátí třeba zápasy Cambridge Rugby Club, jemuž se v poslední době daří. Krom toho na Vás čeká spousta parků, přírodních krás a nejrůznějších festivalů jídla, pití, folklóru a filmů.

Často kladené dotazy

1. Pro jakou jazykovou úroveň jsou kurzy určené?

Kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Rozřazení proběhne na základě testu absolvovaného buď až ve škole, nebo už dopředu online.

2. Jaké jsou požadavky na vstupní test?

Záleží kurz od kurzu. Někde stačí Váš požadavek na úroveň, někde je třeba absolvovat vstupní test.

3. Je možno vybrat jakýkoliv termín?

V podstatě ano. Jen je třeba počítat s příjezdem den až dva před zahájením kurzů, které začínají v pondělí. Dále s minimální dobou trvání kurzu (1 – 2 týdny). A s tím, že kurzy letních škol probíhají jen po dobu letních prázdnin.

4. Jak vypadá stravování?

Stravování typicky zajišťujeme. Můžete si zvolit ubytování se snídaní, s polopenzí i s plnou penzí.

5. Jak se dostanu z letiště na místo?

Na přání pro Vás zajistíme transfer z letiště či z nádraží až na místo ubytování. Případně Vám poradíme s dopravou vlakem či autobusem.

6. Dají se k angličtině studovat i další předměty?

Ano, škola nabízí celou škálu doplňkových předmětů, které Vám nejen pomohou zlepšit se v požadované oblasti, ale také umožní reálně komunikovat v angličtině.

7. Je v ceně ubytování?

Ano, uváděná cena už zahrnuje ubytování v hostitelské rodině, v jednolůžkovém pokoji a s polopenzí.

8. Je v ceně i pojištění, letenka a transfer?

Nikoliv. Jejich ceny se totiž neustále mění. Nicméně si je můžete u nás objednat, my je za Vás vyřídíme a dodáme spolu s vybraným kurzem.

Nezávazná kalkulace:

 • Kurzy vždy začínají v neděli a končí v sobotu následujícího týdne po celž rok.
 • Zvolte počet týdnů:
 • Cena: 0,00 Kč