Jazykový pobyt Embassy Brighton

Multikulturní městečko Brighton je optimálním místem pro absolvování vysoce ceněných kurzů Embassy English. Díky Embassy Brighton získáte certifikované vzdělání, které Vám otevře dveře škol a zaměstnavatelů. A v Brightonu se seznámíte s vrstevníky z celého světa, s nimiž si užijete rozmanité krásy tohoto anglického města.

Jazykové kurzy Embassy Brighton

V Embassy Brighton můžete absolvovat široké spektrum jazykových kurzů. Najdete zde jak lekce obecné angličtiny přizpůsobené všem od začátečníků až po pokročilé, tak kurzy intenzivní angličtiny, v nichž si zvolíte oblast angličtiny, kterou chcete nejvíce procvičit. Krom toho Vám Embassy Brighton pomůže i s přípravou na jazykové zkoušky CAE, FCE, IELTS nebo nabídne široce využitelnou Business English.

Výhody jazykových kurzů Embassy Brighton

 • komplexní zaměření na poslech, čtení, psaní i mluvení
 • vysoce sofistikovaný přístup zprostředkovaný zkušenými lektory, učebními přehledy, pravidelnými testy a e-portfoliem
 • interaktivní podání učiva včetně her, náslechu televize a práce s internetem
 • v případě kurzu Intenzivní angličtina rozvoj oblasti dle vlastního přání
 • certifikát kurzu dokládající jazykovou úroveň

Typy kurzů v Embassy Brighton

 • Obecná angličtina – 20 lekcí týdně
 • Intenzivní angličtina – týdně 20 lekcí + dalších 8 volitelných specificky zaměřených na vypilování konverzačních dovedností, slovní zásoby, gramatiky, akademických dovedností, obchodní komunikace či věnovaných přípravě na zkoušky CAE, FCE, IELTS
 • Příprava na zkoušky CAE, FCE, IELTS
 • Obchodní angličtina (Business English)

Ubytování v Brightonu

Bezstarostné ubytování znamená bezstarostný pobyt

Studentská rezidence

Studentská rezidence je správnou volbou, pokud toužíte po větší míře nezávislosti, mnohdy i větším soukromí a stálém kontaktu s vrstevníky ze všech koutů světa. Nikdy se v ní nebudete nudit. Disponuje společenskými místnostmi, volnočasovou výbavou (stolní fotbálek, TV), samozřejmostí je Wi-Fi. Zvyknete si na život běžný na vysokoškolských kolejích. Navíc budete mít blízko do školy a k tomu Vám ještě uklidí pokoj a vymění povlečení.

Vybavení rezidence:

 • jednolůžkové pokoje s velkým pracovním stolem
 • společenské místnosti, kuchyňka, volnočasové vybavení
 • Wi-Fi, TV, prádelna přímo v budově

Hostitelská rodina

Ubytování v hostitelské rodině skýtá příležitost ke každodennímu kontaktu s rodilými Brity. Díky čemuž si zažijete nejen reálnou komunikaci v angličtině, ale také poznáte jejich pohled na svět a důkladně se obeznámíte s lokalitou. Navíc se stanete téměř členy rodiny, takže i trávení volného času bude záležet spíše na domluvě než na pevně daných hodinách ubytovacího řádu studentských rezidencí.

Ubytovává se typicky na jedno či dvoulůžkových pokojích. Rodina běžně zajišťuje snídaně a večeře. A pobyt u ní vychází levněji, zvlášť když hostí více studentů. Přičemž v jedné rodině nikdy nejsou ubytováni dva studenti hovořící stejným jazykem. Samozřejmě i v případě ubytování u hostitelské rodiny dbáme na Váš maximální komfort, proto vybíráme pouze z certifikovaných a ověřených rodin.

Brighton

Brighton je město na samém jihu Anglie – dokonce patří k jedněm z nejteplejších míst Velké Británie. Leží rovnou u moře. Profukuje ho přímořský větřík a obklopují překrásné pláže. A Londýn je jen hodinku vlakem daleko.

V Brightonu si užijete pikniky v parku, grilování na pláži, posezení v kavárnách, barech či klubech. Navštívit můžete rozličné galerie, divadla a kina. Podíváte se do mořského centra Sea Life, projdete a zakusíte atmosféru mola Brighton Pier, pokocháte se krásami královského paláce Royal Pavilion. A až si budete chtít od vší té civilizace odpočinout, můžete vyrazit na golfové hřiště, jít se potápět, projet na skútrech, nebo třeba se zajít podívat na hvězdy nejvyšší anglické fotbalové soutěže, neboť mužstvo Brighton & Hove Albion FC hraje Premier League.

Často kladené dotazy

1. Pro jakou jazykovou úroveň jsou kurzy určené?

Kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Rozřazení proběhne na základě testu absolvovaného buď až ve škole, nebo už dopředu online.

2. Jaké jsou požadavky na vstupní test?

Záleží kurz od kurzu. Někde stačí Váš požadavek na úroveň, někde je třeba absolvovat vstupní test.

3. Je možno vybrat jakýkoliv termín?

V podstatě ano. Jen je třeba počítat s příjezdem den až dva před zahájením kurzů, které začínají v pondělí. Dále s minimální dobou trvání kurzu (1 – 2 týdny). A s tím, že kurzy letních škol probíhají jen po dobu letních prázdnin.

4. Jak vypadá stravování?

Stravování typicky zajišťujeme. Můžete si zvolit ubytování se snídaní, s polopenzí i s plnou penzí.

5. Jak se dostanu z letiště na místo?

Na přání pro Vás zajistíme transfer z letiště či z nádraží až na místo ubytování. Případně Vám poradíme s dopravou vlakem či autobusem.

6. Dají se k angličtině studovat i další předměty?

Ano, škola nabízí celou škálu doplňkových předmětů, které Vám nejen pomohou zlepšit se v požadované oblasti, ale také umožní reálně komunikovat v angličtině.

7. Je v ceně ubytování?

Ano, uváděná cena už zahrnuje ubytování v hostitelské rodině, v jednolůžkovém pokoji a s polopenzí.

8. Je v ceně i pojištění, letenka a transfer?

Nikoliv. Jejich ceny se totiž neustále mění. Nicméně si je můžete u nás objednat, my je za Vás vyřídíme a dodáme spolu s vybraným kurzem.

Nezávazná kalkulace:

 • Kurzy vždy začínají v neděli a končí v sobotu následujícího týdne.
 • Zvolte počet týdnů:
 • Cena: 0,00 Kč