JAZYKOVÉ

POBYTY

 

Za dlouhé léta co pro studenty zajišťujeme to nejlepší vzdělání v Anglii na středních školách nebude tomu jinak ani s jazykovým vzděláním. Nemusíte již vybírat ze složitých variant. Připravili jsme pro vás dvě varianty kurzů, které jsou osvědčené a můžeme ručit za jejich nadstandardní kvalitu.

Jazykový pobyt v Anglii Vám umožní studovat angličtinu v přirozeném prostředí, poznat mentalitu a každodenní život nejen Britů, ale i vrstevníků z celého světa. S British Studies si můžete vybrat jak kurzy pro mladší studenty s aktivitami, tak pobyt pro studenty starší 16 let a dospělé. Pro mladší je připravená interaktivní výuka angličtiny, zábavné aktivity a víkendové výlety včetně ubytování. Starší studenti již můžou odcestovat i na vlastní pěst jen s výukou angličtiny, výlety a aktivity si můžou naplánovat sami nebo se připojit k mladším. 

Pro studium na střední škole v Anglii nabízíme studentům nad 16 let i krátkodobé zkušební kurzy High School Experience, které trvají od 1 do 3 měsíců. Kalkulace a informace o středních školách poskytujeme individuálně přes kontaktní formulář níže.

Výhody jazykového pobytu British Studies

  • Ověřené hostitelské rodiny
  • Přímořské město Brighton
  • Ubytování, strava i transfer v ceně kurzu
  • Zážitek a každodenní interakce v angličtě v zemi, odkud pochází
  • Seznámení se s lidmi z celého světa a krásami jižní Anglie
  • Podpora českého ko-ordinátora

Kvalita bez zbytečných nákladů

Nabízíme perfektní kombinaci v podobě jazykového pobytu v přímořském městě Brighton s ubytováním v našich ověřených hostitelských rodinách. To je náš cenově dostupný a zároveň vysoce kvalitní jazykový kurz ať už pro dospělé nebo děti. Můžete si vybrat ze dvou variant. Buď pobyt včetně aktivit nebo si užít volný čas po svém. Město Brighton je výborně dostupné z letiště Gatwick a patří k nejteplejším místům v Anglii. V průběhu letních prázdnin si Brightonské pláže a kavárny užijete na maximum. 

Nenašli jste, co hledáte?

Nabídka představuje běžně zajišťované kurzy. Pokud máte speciální požadavky typu konkrétních volnočasových aktivit, doplnění jazykových kurzů jinými lekcemi, zabezpečení profesionální sportovní přípravy apod., neváhejte se na nás obrátit.

Rovnou nás kontaktujte a dejte nám vědět, co můžeme udělat pro to, aby jazykový kurz proběhl k Vaší naprosté spokojenosti.