JAZYKOVÉ

KURZY

 

 

Jazykové kurzy v Anglii Vám umožní studovat angličtinu v přirozeném prostředí, poznat mentalitu a každodenní život nejen Britů, ale i vrstevníků z celého světa.


S British Studies se můžete vydat jak na kurzy renomovaných jazykových institucí typu Embassy English, tak přímo na letní školy našich partnerských středních škol, díky nimž nahlédnete do běžného života anglické školy a budete se moci lépe připravit na studium na střední škole v Anglii.

Jazykové kurzy v Anglii a jejich výhody

nejlepší poměr času, ceny a osvojení si jazyka
zážitek a každodenní interakce v angličtě v zemi, odkud pochází
seznámení se s lidmi z celého světa a krásami Anglie

Vyberte si kurz:

Garance nejlepší ceny + 500 Kč pro Vás

Už jste se rozhodli pro jazykový kurz či pobyt v Anglii a jen hledáte nejlepší cenu? Tak my Vás za to úsilí odměníme!

Pokud najdete kurz ve stejné škole, při stejném počtu lekcí, se stejným ubytováním a stravováním, jehož cena by byla nižší než cena kurzu British Studies, tak pak Vám nejen danou cenu vyrovnáme, ale navíc Vás i za tuto informaci odměníme slevou 500 Kč na pobyt.

Nenašli jste, co hledáte?

Nabídka představuje běžně zajišťované kurzy. Pokud máte speciální požadavky typu konkrétních volnočasových aktivit, doplnění jazykových kurzů jinými lekcemi, zabezpečení profesionální sportovní přípravy apod., neváhejte se na nás obrátit.

Rovnou nás kontaktujte a dejte nám vědět, co můžeme udělat pro to, aby jazykový kurz proběhl k Vaší naprosté spokojenosti.