Jak si vybrat tu správnou střední školu ve Velké Británii?

 

V životě je důležité si umět dobře vybrat. S touhle volbou vám rádi pomůžeme. Spolupracujeme s těmi nejprestižnějšími britskými středními školami. Známe osobně prostředí, vedení škol i hostitelské rodiny. Také jsme je pro vás sami vybírali.

Internet je v dnešní době doslova zaplavený spoustou nabídek na studium v zahraničí nebo jazykové pobyty. Mnoho z nich ovšem nehledí na kvalitu školy, ubytování, stravy nebo polohu místa. V lepších případech je opomíjený pouze jeden z těchto aspektů, často bohužel více z nich, ne-li všechny. Sami jsme zažili při studiu střední školy v zahraničí, jak to může dopadnout, když se člověk obrátí na agenturu, která služby jen přeprodává a nemá jakoukoli znalost místních poměrů.

Proto jsme se rozhodli být změnou, kterou jsme chtěli i sami pro sebe. A pomáháme organizovat studium na střední škole ve Velké Británii. Máme zkušenosti se studiem v zahraničí. Všechna místa, kam posíláme studenty, navštěvujeme pravidelně osobně. Vybíráme osobně i hostitelské rodiny. Náš koordinátor na místě vám rád pomůže kdykoliv s čímkoliv budete potřebovat.

Co je při výběru střední školy důležité? Na co se zaměřit?

  • kvalita akreditovaných studijních oborů
  • nabízené obory, které můžete studovat
  • možnost volnočasových aktivit a sportovního vyžití
  • region, ve kterém se škola nachází
  • recenze studentů, kteří na škole studovali

Střední škola v Anglii není jen o studiu, ale především o přátelích, spoustě zážitků a změně pohledu na život.Odjet do Anglie bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Byl to nepopsatelný zážitek, který se mi natrvalo vryl do paměti a celou mě změnil

Barbora Vacková

Varndean College

Chcete se dozvědět více o studiu v Anglii?

Nejnovější

No posts yet.
Sjednat osobní schůzku
Domluvme si nezávaznou schůzku, Rádi se Vám ozveme!

Jsme tu pro to, abychom Vám pobyt v Británii co nejvíce usnadnili. Proto bude stačit když nám necháte své číslo, datum a čas kdy chcete abychom vám zavolali a my se postaráme o zbytek!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

S čím vším vám pomůžeme?

Vybereme pro vás kvalitní školu a zařídíme veškeré papírování

Základem úspěchu je kvalitní akreditovaná škola. Může jít o veřejné i privátní instituce, které disponují moderními prostory a špičkovými lektory. Jednotlivým žákům věnují maximální péči.

Poradíme vám s volbou místa: Venkov, nebo větší město?

Nejlepším způsobem, jak se naučit angličtinu nebo se v ní co nejvíc zlepšit, je studium ve větších městech, kde kromě školních povinností máte mnoho možností volnočasových aktivit a komunikace s místními. Střední škola v Londýně, Oxfordu, Brighton nebo Cambridge? Tady se investovaný čas projeví na výsledcích téměř okamžitě.

Zajistíme pro vás ověřené ubytování

Než si začnete vybírat ubytování, je nutné, abyste si uvědomili, co od něj očekáváte. Toužíte-li po stabilním zázemí a chcete-li se zlepšit v jazyce na maximum, je ideální hostitelská rodina. V té je většinou možnost výběru jedno či dvoulůžkového pokoje. Výhodou rodiny s více ubytovanými studenty je menší cenová náročnost. Pro ty, kdo se chtějí osamostatnit, bydlet ve větším kruhu přátel nebo zažít mladé multikulturní prostředí, jsou vhodné studentské rezidence. Tam má student samostatný pokoj a dostatečné soukromí, ale také mnoho sdílených prostor, ve kterých si může užívat společnosti spolužáků a přátel ze všech koutů světa.

Domluvme si nezávaznou schůzku, Rádi se Vám ozveme!

Jsme tu pro to, abychom Vám pobyt v Británii co nejvíce usnadnili. Proto bude stačit když nám necháte své číslo, datum a čas kdy chcete abychom vám zavolali a my se o to postaráme.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.