TO NEJLEPŠÍ MÁTE TEPRVE PŘED SEBOU

CO VÁS ČEKÁ A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Jak probíhá proces od přihlášení až po přijetí?

1. Osobní schůzka

Vše začíná osobní konzultací, během které se ptáme na všemožné informace týkající se vašich představ a cílů. Probereme společně i lokaci, velikost města, ale i vaše kroužky. Dokážeme tak přímo pro vás najít tu nejlepší variantu.

2. Administrativa

Zařídíme za vás první i poslední. Jediné, co potřebujeme, jsou vaše doklady a dokumenty, bez kterých to nejde: pas, poslední 2 vysvědčení a naši vyplněnou přihlášku. A je to.

3. Výběr školy a přijímací pohovor

Najdeme pro vás školy podle kritérií, která požadujete, a vy si z nich vyberete tu pravou. Ve většině případů pak následuje pohovor se zástupcem školy po telefonu nebo přes Skype. Pak následuje chvilka čekání a ve většině případů přijetí. A co se stane, kdyby vás náhodou nepřijali? Zkusíme to jinde, dokud nebudete přijati.

Domluvte si s námi schůzku hned teď a zjistěte si střední škole ve Velké Británii.
Domluvme si nezávaznou schůzku, Rádi se Vám ozveme!

Jsme tu pro to, abychom Vám pobyt v Británii co nejvíce usnadnili. Proto bude stačit když nám necháte své číslo, datum a čas kdy chcete abychom vám zavolali a my se postaráme o zbytek!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

nabízíme pouze Nejlepší anglické školy

Vyberte si z renomovaných škol, jejichž vzdělávací programy jsou na opravdu vysoké úrovni. Využijte možností zapsat si celou řadu zájmových kroužků, mimoškolních aktivit i sportů.

i

Kompletní servis bez starostí

Pomůžeme vám se vším, s čím budete potřebovat. Poradíme vám, jakou školu si vybrat, zařídíme pro vás ubytování, stravování i volnočasový program. Po celou dobu studia jsme vám vždy k dispozici a na dosah.

Kvalita bez zbytečných nákladů

Vše pro vás zařizujeme osobně a přímo s našimi partnery, a to včetně ubytování v hostitelských rodinách. Nepotřebujeme žádné prostředníky. Což pro vás znamená, že vám ušetříme až 30 % běžných nákladů na studium v Anglii.

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Bude na místě někdo, kdo mi pomůže?
Přílet
Na letišti vás vyzvedne náš koordinátor. Ukáže vám město, školu, místo, kde budete bydlet. Koordinátor je člověk, který vám bude po celou dobu studia vždy na blízku, a budete-li potřebovat, pomůže vám s řešením jakékoli situace, která nastane. Koordinátor s vámi bude v pravidelném kontaktu po celou dobu vašeho studia, aby se ujistil, že všechno probíhá tak, jak má, a vy se máte dobře.
Ubytování: Hostitelská rodina nebo školní rezidence?
Bydlet můžete u hostitelské rodiny, nebo se rozhodnout i pro rezidenční ubytování. Hostitelské rodiny jsou ovšem pro mnohé příjemnější volbou, protože kontakt s blízkým britským prostředím je nedocenitelný. Domácí vám ukážou město, seznámí vás s prostředím a s každodenním životem ve Velké Británii. Stanete se prakticky členem rodiny, takže i trávení volného času bude záležet spíše na dohodě, než na pevně daných pravidlech. Stejně tak to sice funguje i ve školních rezidencích, ovšem ubytování v hostitelských rodinách má ještě jedno plus, je levnější.
Jaké jsou možnosti sportovních aktivit na vybrané škole?
Každá střední škola nabízí širokou škálu sportovních aktivit. Můžete si vybrat ze sportů kolektivních i individuálních. Bude-li váš požadavek nad rámec školní nabídky, nebo vyžadujete-li profesionální přípravu, vyjdeme vám vstříc a zajistíme pro vás všechno potřebné.
Kolik mě bude stát vzdělání ve Velké Británii?
Ano, studium ve Velké Británii je finančně náročné. S námi ovšem budou vaše náklady nižší. Zakládáme si na tom, že studium ve Velké Británii je díky nám pro Čechy levnější.

 

Jak je to možné?

Vyškrtli jsme prostředníky. Jsme přímými partnery jak cílových škol, tak hostitelských rodin. Všechno pro vás zajišťujeme sami. A při studiu pro vás vše zařídí náš člověk – koordinátor, který je přímo na místě. Díky tomu jsou naše ceny až o 30 % nižší, než je obvyklé. Ceny programů začínají už na 24 990 Kč měsíčně.

Existují i jiné možnosti financování studia?
Studium na střední škole ve Velké Británii nemusíte platit hned ze svého. Pokud potřebujete, pomůžeme vám získat půjčku na studium od Komerční banky. Vyjednali jsme pro vás tyto parametry úvěru:

  • výše 30 000 – 2 500 000 Kč
  • maximální doba čerpání 6 let
  • úroková sazba 6,9 % p. a., RPSN 7,1 %

 

Úvěr je možné jednoduše vyřídit na pobočce do 30 minut. Lze ho ale i předjednat, a vyřídit pak on-line z pohodlí domova. Předčasné splácení úvěru je bez jakýchkoli sankcí.

Co dál po střední škole?

Chcete-li po ukončení prvního ročníku studia pokračovat i druhým, rádi vám opět pomůžeme se všemi formalitami a zajistíme pro vás ubytování. Pomoct vám můžeme i po dokončení 2. ročníku britské střední školy. Spolupracujeme s nejlepšími českými konzultanty na vysokoškolské vzdělání ve Velké Británii i jinde v zahraničí.

Zajímá mě více informací
Domluvme si nezávaznou schůzku, Rádi se Vám ozveme!

Jsme tu pro to, abychom Vám pobyt v Británii co nejvíce usnadnili. Proto bude stačit když nám necháte své číslo, datum a čas kdy chcete abychom vám zavolali a my se postaráme o zbytek!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Zajímají vás příběhy těch, kteří už díky nám střední školu ve Velké Británii studovali a díky vlastní motivaci a úsilí úspěšně dokončili? Přečtěte si příběhy na našem blogu:

  • Jak si vybrat střední školu ve Velké Británii?
    Číst více