Mějte budoucnost ve vlastních rukou
Home STŘEDNÍ ŠKOLA V ANGLII

STŘEDNÍ ŠKOLA V ANGLII

Jak probíhá studium na střední škole v Anglii?

Student bydlí u námi ověřené rodiny poblíž střední školy, kterou navštěvuje. Zvolí si předměty, které ho zajímají, a v průběhu prvního roku se rozhodne, jestli chce pokračovat do druhého ročníku a ukončit studium maturitou nebo mu postačí jeden rok. Kromě zvolených předmětů student navštěvuje tzv. tutor group, kde se svým učitelem konzultuje pokroky ve všech předmětech – v případě potíží je studentovi poskytnuta pomoc.

V rámci školy je nabízeno mnoho volnočasových aktivit, jako je fotbal, basketbal, golf, fitness, tenis a také umělecké a zájmové kroužky, do kterých se vyjíždějící studenti mohou dle libosti zapojit.  Po ukončení studia většina studentů míří na velmi dobře hodnocené univerzity po celé Anglii, s jejichž výběrem a přihláškami jim škola pomáhá již v průběhu studia. V průběhu roku škola také organizuje mnoho výletů a společenských akcí.

Jak se přihlásit ?

Co je možné studovat ?

A Levels

tento program je anglický ekvivalent české maturity. Oproti české maturitě nabízí, ale hned několik výhod:

  • Maturita je hotová již za dva roky a po absolvování budeš mít pocit, že jsi se opravdu naučili něco nového.
  • Pro ty co přijíždí do Anglie zejména kvůli jazyku je možné studovat  pouze jeden rok.
  • Studují se jen 4 předměty, kterým se student věnuje do hloubky po dobu celých dvou let.
  • Předměty je možné si vybrat libovolné, dle individuálních zájmů studenta. Kombinace jako angličtina, grafický design, cestovní ruch a fyzika? Anglická střední se přizpůsobí Vám.

Toto studium je jinak rozděleno do dvou částí – první rok se studenti věnují úrovni AS, druhý rok úrovni A2. Po prvním roce je nutné složit zkoušku ze čtyř předmětů, které si student vybírá ze školní nabídky v prvním ročníku. Pokud student první ročník projde úspěšně, může pokračovat na úroveň A2 a dodělat si anglickou maturitu.

 

IB Diploma 16 – 19

Dvouletý studijní program, ve kterém si student vybere vždy jeden z následujícíh šesti předmětových skupin.

  • Studium literatury v cizím jazyce – Angličtina
  • Druhý cizí jazyk
  • Společenské vědy – Politics, History, Economics, Managemement
  • Přírodní vědy – Biology, Physics, IT, Chemistry
  • Matematika
  • Umění

Těmto 6 vybraným předmětům se následující dva roky věnuje a každý ukončí zkouškou. Pro ukončení studia musí student absolvovat praxi a napsat  závěrečnou práci na téma o které se student v průběhu studia věnoval. Absolventi tohoto prestižního a mezonárodně uznávaného programu se stanou všestranní získají schopnost se orientovat v mezonárodním prostřední. Po ukončení většina míří na kvlaitní univerzity po celém světě nejen v Anglii.

A jak to vypadá na jedné z našich škol ?

Kolik je roční investice do špičkového vzdělání v Anglii?

Vzděláni v Anglii je zkušenost, která vám zůstane již na celý život. My přinášíme revoluci, která usnadní t více lidem na takové vzdělání dosáhnout . Naše partnerství se středními školami Vám ušetří až 30 % bežných nákladů na studium.

Cena programu začíná již na 23.990,- Kč měsíčně.

 

Co program zahrnuje ?

©Copyright 2017 British-studies.cz

CzechEnglish