Titulní strana

Zavolejte nám

608 600 756

Zavolejte nám, rádi Vám odpovíme na jakékoli dotazy.

O nás

Poznejte nás blíže

Jsme experti na studium v Anglii. Sami jsme studovali na střední škole v Anglii. Věnujeme se výhradně jazykovým kurzům a středoškolským pobytům v Anglii. Máme navázána přímá partnerství jak se školami, tak s hostitelskými rodinami a provozovateli studentských rezidencí. Vše na místě navíc obstarává náš člověk, takže jsme Vám neustále na dosah. S British Studies získáte partnera, který Vám pomůže nejen vycestovat, ale zajistí, aby pobyt odpovídal požadavkům a Vy se plni zážitků vrátili zpět.

Co nabízíme

S námi se vydáte do renomovaných škol s vysoce kvalifikovanými lektory, nabízejícími celou řadu zájmových kroužků, sportů a mimoškolních aktivit.

Střední škola v Anglii

Střední škola v Anglii je snem mnoha studentů. U nás nabízíme exkluzivní studiijní programy šité na míru Vašim představám. Můžete si vybrat z několika lokalit středních škol, typů ubytování včetně předmětů, které chcete studovat.

Jazykové pobyty ve Velké Británii

Kde lépe studovat jazyky než v zemích kde se s nimi hovoří. S námi se můžete ponořit do ničím nerušeného a obohacujícího studia jazyků. Koneckonců ne nadarmo se říká „kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem“.

Kvalitní britské školy

U nás naleznete jen kvalitní vzdělání, které je jedno z nejuznávanějších na světě. Školy s kterými spolupracujeme disponují zkušenými učiteli, nabízí mnoho zájmových kroužů a mají skvělou polohou v oblíbených studentských městech.

Přenechte nám starosti

Naše zásade je, že si školu vybírate Vy ne škola Vás. Od přihlášky po ukončení studia se o Vás budeme starat a pomáhat s přechodem z českého prostředí do Anglického jako o vlastní.

Kvalita za rozumnou cenu

Přinášíme revoluci na poli zahraničního vzdělávání. Naše přímá partnerství se školami Vám ušetří až 30 % bežných nákladů na studium a lze ho financovat měsíčně.

Nejste pouze číslo

Jako bývalí zahraniční studenti víme, jak obtížná takto razantní změna prostředí je. S námi se ale bát nemusíte. V průběhu vašich studií jsme pro vás dostupní 24/7, ať už máte problém, dotaz nebo si jen chcete popovídat.

„Investice do zahraničního vzdělání je jediná, co přináší opravdovou hodnotu.“

Viktor Nyitray

Lukáš Heřmánek

Blog

Naše kurzy a jiné
květen 29

Jak správně vybrat jazykový pobyt ?

Číst více
duben 11

Jak jsem si užila rok v Anglii: Studentka Bára

Číst více
listopad 26

Příběh našeho studenta

Pro studium na střední škole v Anglii jsem se rozhodl, abych zdokonalil své dovednosti v anglickém jazyce a vyzkoušel si…

Číst více
Naši partneři

Newsletter

Pouze to nejlepší ze světa zahraničního a jazykového vzdělání. Od nás pro vás.

Máte dotaz ?

Máte zájem o kurz, který není v naší nabídce? Není problém! V British Studies vám nasloucháme a jsme tu pro vás. Stejně jako vy, my milujeme výzvy. Chcete kurz na míru, máte dotazy nebo chcete sjednat schůzku? Napište nám a vykročte vstříc své budoucnosti!

Odeslat rychlý dotaz
©Copyright 2017 British-studies.cz

CzechEnglish